Gaming

Artykuły Gamingowe

Sklep magra.net przedstawia ofertę skierowaną dla graczy. Wyjątkowe akcesoria z pewnością zapewnią ci przyjazne środowisko podczas twojego zgłębiania gamingowego świata. 

Gaming Jest 115 produktów.

Podkategorie

 • Myszki dla graczy

  Myszy dla graczy

  Bez dobrej myszy gamingowej ciężko o dobrą grę. Skomponuj swój zestaw gracza jak profesjonalista. Zwróć uwagę na najważniejsze parametry, a design dobierz pod swoje preferencje. 

 • Słuchawki dla graczy

  Słuchawki dla graczy

  Wybierz jeden z najważniejszych komponentów prawdziwego gracza. Bez idealnie dobranych słuchawek nie ma idealnego dźwięku. 

 • Klawiatury dla graczy

  Klawiatura gamingowa

  O jej przydatności raczej nie trzeba nic pisać. Lepiej zastanowić się nad poprawnym wyborem. Klawiaturę należy dobrać indywidualnie, pod swoje preferencje. Poprawnie dobrana klawiatura powinna być naszym przyjacielem na lata. Nie tylko wspierać naszą wartość bojową w rozgrywce, ale także zadbać o prawidłową pracę nadgarstka i zminimalizować uczucie niewygody.

 • Podkładki pod mysz

  Podkładka pod mysz

  Wydawać by się mogło, że podkładka pod mysz to mało istotny sprzęt. Można kupić pierwszą lepszą i grać, a nawet stosować blat stołu. Co prawda podkładka nie jest rzeczą nie do zastąpienia, jednak potrafi znakomicie ułatwić rozgrywkę i w połączeniu z dobrą myszką stworzyć świetny gamingowy duet.

  Czy rozmiar ma znaczenie?

  Oczywiście, że ma. Przynajmniej jeśli chodzi o podkładkę pod mysz. Jeśli będzie zbyt mała i niedopasowana do myszy, trudno będzie nam wykonywać zamaszyste ruchy po zbyt małej powierzchni. Zwyczajnie zabraknie nam przestrzeni. Z kolei zbyt duża podkładka może nie zmieścić się na naszym biurku. Wybór rozmiaru należy do ciebie.

 • Gamepady

  Gamepady

  Jeśli potrzebujesz wyjść poza standardowy sprzęt do komputera, czyli mysz i klawiaturę, otwiera się przed tobą świat gamepadów. Bez nich nie istnieje gra na konsoli. Potrafią dobrze umilić życie, wyposażone są w nowoczesne funkcje nadające grze realizmu. Zastanów się co jest ci potrzebne. Wybierz najlepszą możliwą opcję i ciesz się grą.

 • Fotele dla graczy

  Fotel gamingowy

  Czy zdarzyło ci się kiedyś siedzieć przy komputerze wiele godzin na niezbyt wygodnym krześle? Co czuły wtedy twoje plecy? Wielogodzinne spędzanie czasu przed komputerem, nie tylko na graniu w gry, ale także na pracy to niewątpliwie udręka dla naszego ciała. Warto zaopatrzyć się w fotel, na którym będziemy spędzali czasem nawet połowę dnia. 

 • Kierownice

  Kierownica dla gracza

  Chcesz wprowadzić komfort gry na najwyższy poziom? Daj się ponieść realistycznej wizji kierowania pojazdem wyścigowym. Kierownica dla gracza to świetne urządzenie dla osób lubiących wyzwania.

 • Torba na notebooka

  Torba na laptopa

  Jak dobrze dobrać torbę na laptopa? Najważniejsze to dobrać ją idealnie pod posiadane urządzenie. Wymagany jest dobry materiał i dopasowana rozmiarem przegroda, w której nasz laptop będzie bezpieczny.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 115 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 115 elementów

Wszystko dla gracza

Kiedy skompletowałeś swój wymarzony komputer bądź konsolę do gier, czas zająć się przydatnymi przedmiotami, które nie tylko usprawnią twoje hobby, ale także zapewnią komfort i wygodę użytkowania. Sprzęt gamingowy to nie tylko niezbędna funkcjonalność, lecz także niezwykły wygląd. Jest tworzony z myślą o graczach, dlatego spełnia wszystkie wymagania.

Myszy i klawiatury

W zależności od tego, w jaki rodzaj gry grasz najczęściej, musisz dopasować odpowiedni kontroler. Przy większości gier niezbędnymi urządzeniami są klawiatura mysz, użytkowane także na co dzień. Możesz wybrać mysz przewodową lub bezprzewodową, optyczną lub mechaniczną, dopasowaną do swoich preferencji. Myszy gamingowe charakteryzują się dodatkiem klawiszy funkcjonalnych. Jeśli jesteś fanem wyścigów, zastanów się nad zainwestowaniem w kierownicę dla graczy, gdy jesteś fanem walk, gamepad będzie optymalną opcją.

Bezpieczeństwo

Pamiętaj o tym, że granie w gry komputerowe jest rozrywką, koniecznie zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Kręgosłup i szyja są narażone na ból zwłaszcza podczas wielogodzinnych sesji przed komputerem. Fotel dla graczy to odpowiednie rozwiązanie dla wygody twoich pleców. Z kolei dla bezpieczeństwa twojego sprzętu, powinieneś zadbać o torbę na notebooka, która będzie niezbędna na twoich wyjazdach i pomieści wszystkie urządzenia. Dobrze dobrana podkładka pod mysz nie tylko zapewni ci optymalne tarcie podczas operowania nią, ale także ją ochroni i wydłuży żywotność. Dodatkowe gadżety w stylu gąbki na nadgarstek mogą tylko zwiększyć doznania gry. Kiedy zapewnisz bezpieczeństwo sobie i swoim urządzeniom, będziesz mógł skupić się tylko na osiąganiu przyjemności z rozgrywki.

Słuchawki gamingowe i mikrofony

Nie da się grać bez ścieżki dźwiękowej, która jest integralną częścią każdej produkcji. Nie da się grać w gry drużynowe bez stałej komunikacji z resztą swojej drużyny. Zastanów się jakiego rodzaju dźwięku potrzebujesz. Możesz wybrać głośniki lub słuchawki. Zestawy słuchawkowe dla gamerów wyposażone są w mikrofon, dzięki któremu bez problemu można się porozumiewać z resztą swojej ekipy lub używać w trakcie swojego streamu. Słuchawki gamingowe są niezbędne dla każdego ceniącego się gracza, nawet dla użytkownika gier mobilnych.