Myszy dla graczy

Myszy gamingowe

Bez dobrej myszy gamingowej ciężko o konkurencyjność w grze. Skomponuj swój zestaw gracza jak profesjonalista. Zwróć uwagę na najważniejsze parametry, a design dobierz pod swoje preferencje. 

Myszy dla graczy Jest 23 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów

Mysz gamingowa jako must have

Myszka to jeden z ważniejszych komponentów gamingowego zestawu. Kontrolujesz za jej pomocą nie tylko grę, ale także działanie całego komputera. Ważne jest, żeby mysz odpowiadała twoim oczekiwaniom. Myszy gamingowe posiadają dużo dodatkowych przycisków, które przydają się podczas gry, warto zwrócić uwagę na ten aspekt.

Przewodowa czy bezprzewodowa?

Myszy przewodowe są z pewnością tańsze i bardziej stabilne, nie trzeba też wymieniać w nich baterii. Z kolei bezprzewodowe to czysty komfort gry bez plątaniny kabli. Wybór należy do ciebie.

Laserowa czy optyczna?

Wybór sensora, którym operuje twoja mysz to bardzo istotna sprawa. Na początek przygody gamingowej polecamy mysz optyczną, która jest bardziej uniwersalna i sprawdza się na różnych powierzchniach. Mysz laserowa potrafi być dużo bardziej precyzyjna i czuła od swojego optycznego odpowiednika, polecamy dla zaawansowanego gracza.

Dopasowanie czułości

Ważne jest, aby istniała możliwość dopasowania czułości myszy gamingowej do danej rozgrywki. Do niektórych gier bardziej przydaje się szybkie operowanie myszką, do spokojniejszych bardziej przyda się wolniejsze i bardziej precyzyjne celowanie kursorem.

Jak widzisz, jest sporo elementów, które należy wziąć pod uwagę podczas doboru myszy gamingowej. Istnieją jeszcze mniej ważne funkcjonalności, które również mogą się przydać, takie jak dostosowanie ciężaru myszki do danej rozgrywki poprzez dołączenie ciężarków, dodatkowe przyciski, wygląd. Wiele zależy od przeznaczenia sprzętu i naszych możliwośc