Myszy dla graczy

Myszki gamingowe

Bez dobrej myszki gamingowej ciężko o konkurencyjność w grze. Skomponuj swój zestaw gracza jak profesjonalista. Zwróć uwagę na najważniejsze parametry, a design dobierz pod swoje preferencje. 

Myszy dla graczy Jest 21 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów

Myszki gamingowe

Mysz dla gracza to jedno z najważniejszych narzędzi, które służy do uzyskania dobrych wyników w grze. Służy nie tylko do kontroli twojej rozgrywki, ale także do operowania na całym komputerze. Dobierając akcesoria gamingowe do twojego ekwipunku, na pewno powinieneś zwrócić większą uwagę na mysz. Ważne, żeby odpowiadała twoim oczekiwaniom. Dobrze dobrane myszki gamingowe potrafią znacznie ułatwić ci kontrolę i zwiększyć precyzję.

Komunikacja

Myszka przewodowa to z pewnością bardzo stabilne urządzenie, które może być lepsze technicznie. Zapewni ci długotrwałe i wysokie w komforcie użytkowanie.

Bezprzewodowa jest znacznym ułatwieniem kontroli komputera. Brak kabla, szybsze operowanie, zwiększona mobilność. Dobierz odpowiedni rodzaj myszy, który cię interesuje.

Rodzaj sensora

To obecnie dwie najczęściej używane technologie. Oba rodzaje sensora są niezwykle zaawansowane i bardzo precyzyjne. Na początek drogi początkującego gracza polecamy sensor optyczny, który może być trochę tańszy, jednak wciąż niezwykle dobry. Sensory laserowe oferują z reguły wysoką czułość i większą precyzję. Co za tym idzie, kosztują też trochę więcej.

DPI – czułość myszy

Dopasowanie czułości określa się w skali DPI (ang. dots per inch – ilość punktów na cal). Im większa ilość punktów na jeden cal kursor potrafi przebyć, tym szybciej się porusza.

Różna czułość myszki gamingowej może być przydatna w różnych trybach gry. Zbyt szybkie operowanie kursorem może negatywnie wpłynąć na twoją precyzję. Zbyt powolne może znacznie obniżyć twoją szybkość reakcji.

Najlepiej jeśli nasza myszka gamingowa posiada możliwość zmiany trybu dpi jednym przyciskiem. Możemy tej funkcji używać wtedy kiedy chcemy. Podczas jednej sesji gamingowej możemy przełączać się pomiędzy trybami i wybierać najbardziej odpowiedni w danym momencie.

Inne funkcje

Myszki gamingowe potrafią posiadać wiele dodatków, które potrafią niezwykle urozmaicić naszą grę. To między innymi dodatkowe przyciski, które możesz dowolnie ustawić do wykonywania wybranych komend, dodatkowe ciężarki, które zwiększą ciężar myszy i pozwolą lepiej ją kontrolować i wiele innych.
Myszka gamingowa powinna łączyć cechy uzyteczności i wydajności. Są z reguły tak konstruowany, by sprostać zapotrzebowaniom najbardziej wymagających gier. 

Gamingowy design

Myszki gamingowe są z reguły opatrzone ekstrawaganckim wyglądem, który wręcz atakuje nas swoim futuryzmem. Elegancji dodaje pełne oświetlenie, które zmieniając kolory zmienia całkowity wystrój. Myszy dla graczy potrafią całkowicie oddać charakter danej gry i dopasować się do gracza.

Pamiętaj, że myszka gamingowa to bardzo zaawansowany technologicznie sprzęt i jego możliwości możesz wykorzystywać także poza światem gier. Znakomita precyzja i wysoka czułość połączona z personalizacją pozwoli ci na swobodne korzystanie z dobrodziejstw sprzętu gamingowego także w codziennej pracy.

Wybór najlepszego urządzenia należy do ciebie. Ważne, żeby spełniało wszystkie twoje wymagania, a poza tym idealnie ułatwiała ci pracę. Poczuj się komfortowo ze swoim sprzętem. Twoja wygoda jest najważniejsza. Dobierz inne akcesoria gamingowe i stwórz swoją własną kompozycję, która będzie prowadziła cię przez świat gier.