Drukarki

Drukarka

Pomimo tego, że została wyparta w największych firmach przez dużo bardziej zaawansowane technologicznie urządzenia wielofunkcyjne, drukarka ciągle może znaleźć  swoje zastosowanie w mniejszych przedsiębiorstwach i instytucjach publicznych. Stanowi także podstawowe urządzenie komputerowe w większości domów.  Cechuje ją funkcjonalność, ni...

Drukarka

Pomimo tego, że została wyparta w największych firmach przez dużo bardziej zaawansowane technologicznie urządzenia wielofunkcyjne, drukarka ciągle może znaleźć  swoje zastosowanie w mniejszych przedsiębiorstwach i instytucjach publicznych. Stanowi także podstawowe urządzenie komputerowe w większości domów.  Cechuje ją funkcjonalność, niewielki rozmiar i zdecydowanie niższa cena niż w przypadku urządzeń wielofunkcyjnych. Jeśli nie drukujesz codziennie dużej ilości dokumentów, drukarka będzie idealnym rozwiązaniem dla zwiększenia efektywności twojego biura. 

Którą drukarkę wybrać?

Drukarki rozróżniamy na podstawie paru głównych parametrów. Dwie główne grupy to: drukarki atramentowe i drukarki laserowe. Drukarki atramentowe są zazwyczaj tańsze, lecz droższe w eksploatacji. Sprawdzą się lepiej jako dodatek do domu, w którym drukuje się sporadycznie. Drukarki laserowe są wyposażone w toner, który jest bardziej wydajny niż tusz do drukarki atramentowej. Przy codziennym drukowaniu, droższy zakup tego rodzaju drukarki szybko się zwróci.

Drukarka monochromatyczna czy kolorowa?

To zależy, które urządzenie jest nam w danym momencie potrzebne. Urządzenia kolorowe będą droższe niż ich monochromatyczne odpowiedniki. Jeśli więc cena jest głównym czynnikiem, którym się kierujemy podczas wyboru sprzętu biurowego, drukarka mono będzie odpowiednia dla mniej wymagającego użytkownika.

Pozostałe funkcje drukarek

Jedną z ważniejszych funkcji oferowanych przez drukarki jest dwustronne drukowanie, czyli dupleks. Przy wyborze naszego urządzenia powinniśmy się kierować także szybkością druku na minutę, miesięczną wydajnością, rozdzielczością druku, eksploatacją i poborem energii. Dobrze dopasowane urządzenie do naszych potrzeb to podstawa funkcjonowania każdego biura.

Więcej

Drukarki Jest 3 produktów.

Podkategorie

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów