Gamepady

Kontrolery do konsol i komputera

Kontroler do gier, zwany także padem lub gamepadem, to niezbędny przedmiot dla każdego gracza. Służy do sterowania całą naszą rozgrywką, dlatego odpowiedni dobór jest tak ważny. Dobrze dobrany pad, oprócz odpowiedniego dopasowania do naszych preferencji, powinien być precyzyjny i szybki. Reszta to już kwestia gus...

Kontrolery do konsol i komputera

Kontroler do gier, zwany także padem lub gamepadem, to niezbędny przedmiot dla każdego gracza. Służy do sterowania całą naszą rozgrywką, dlatego odpowiedni dobór jest tak ważny. Dobrze dobrany pad, oprócz odpowiedniego dopasowania do naszych preferencji, powinien być precyzyjny i szybki. Reszta to już kwestia gustu: odpowiedni kolor, wygląd, cena.

Przewodowy czy bezprzewodowy?

Bezprzewodowe pady z pewnością są wygodniejsze w użytkowaniu, nie posiadają kabla, który ogranicza naszą mobilność, może swobodniej wczuć się w rozgrywkę. Gamepady połączone z konsolą kablem są za to tańsze, nie trzeba przy tym myśleć o wymianie baterii.

Kontroluj rozgrywkę

Wybierz swojego wymarzonego pada i ciesz się grą. Kontrolery kompatybilne z komputerem stacjonarnym, laptopem, konsolą. Ciesz się swobodą gry.

Więcej

Gamepady Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów