Canon

Kolorowe Tonery do urządzeń wielofunkcyjnych Canon.

Refabrykowane zamienniki. Perfekcyjna alternatywa do droższego oryginału. Idealna jakość druku. 

Canon Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Canon

Canon to japońskie przedsiębiorstwo powstałe w Tokio w 1937 roku. Choć najbardziej kojarzone jest z przemysłem fotograficznym i sprzętem do fotografowania, tworzy także inne urządzenia zajmujące się tworzeniem obrazu. W świecie poligrafii jest kojarzona z wysokiej jakości kserokopiarkami i drukarkami. Firma Canon zajmuje się wieloma dziedzinami z zakresu urządzeń optycznych. Jest jedną z większych i najbardziej rozpoznawalnych światowych marek.

Urządzenia wielofunkcyjne Canon

Kserokopiarki Canon to wysoko zaawansowane urządzenia posiadające wiele funkcji. Są to bardzo wydajne maszyny mogące usprawnić pracę każdego biura. Obieg dokumentów w przedsiębiorstwie może stać się niezwykle prosty. Urządzenia te pozwalają otworzyć się na nowe możliwości cyfryzacji. Skanowanie, drukowanie, faksowanie, skanowanie do pdf, druk z urządzeń mobilnych. Wszystko to jest możliwe za pomocą jednej kserokopiarki i odpowiedniego oprogramowania.

Tonery Canon w naszym sklepie

Sklep magra.net oferuje tonery do kserokopiarek Canon. Posiadamy wkłady oryginalne i zamienniki. Tonery alternatywne są wyprodukowany przez zewnętrzną firmę. Zostały poddane recyklingowi  i powtórnie przetworzone. Refabrykacja polega na usunięciu zużytych, lub nienadających się do ponownego użycia części i zastąpienie ich nowymi. Cała procedura jest poddana pełnej kontroli i zachowaniu bezpieczeństwa. Tonery są pieczołowicie sprawdzane przed wyjściem na rynek. W ten sposób materiały, które przechodzą ten proces są dużo tańsze, często też bardziej wydajne.

Dopasowanie konkretnego rodzaju tonera do odpowiadającego mu modelu drukarki nie jest żadnym wyzwaniem. Każdy wkład posiada numer katalogowy i jest opisany do jakich urządzeń pasuje.