Głośniki

Głośniki komputerowe i bluetooth

Oferta sprzętu audio w sklepie magra.net. Wszystkie urządzenia są dostosowane do przekazu dźwięku najwyższej jakości. W celu uatrakcyjnienia standardowego przekazu. Świat dźwięków uzupełnia doznania czerpane z wirtualnej rzeczywistości.

Głośniki Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Głośnik Bluetooth do telefonu

Głośniki wbudowane w urządzenia mobilne potrafią być niewystarczające jeśli chcemy odtworzyć ulubioną piosenkę w większym gronie osób. Zewnętrzny głośnik Bluetooth potrafi być dużo bardziej wydajny i mieć większą moc i głośność. Ich zaletą jest mobilność i łatwość w użyciu. Obecnie każdy telefon obsługuje tę technologię. idealny wybór do samochodu, na imprezę, podczas oglądania filmu. 

Głośniki do komputera

Głośniki komputerowe są jednym z podstawowych akcesoriów. W laptopach mamy je wbudowane, w tradycyjnych komputerach trzeba podpiąć zewnętrzne. Głośniki wbudowane w laptopa mogą być tak samo ograniczone jak te w telefonie. Oczywiście w mniejszym stopniu. Warto zainwestować wtedy w osobne akcesoria audio w celu urozmaicenia sobie odbioru dźwięków. Głośniki komputerowe przydadzą się do oglądania filmów, słuchania muzyki, grania w gry komputerowe.