Dzierżawa sprzętu biurowego.

Urządzenia biurowe, w tym urządzenia drukujące: kserokopiarki, drukarki, skanery i niszczarki to niezbędnik każdego biura. Nie każdy przedsiębiorca chce przy tym brać na swoje barki odpowiedzialność za zarządzanie urządzeniami drukującymi w swojej firmie. Często zakup nowego urządzenia wielofunkcyjnego okazuje się być zbyt drogi. Nasza oferta to wyjście naprzeciw oczekiwaniom tych firm, które szukają tańszej alternatywy w postaci odpłatnego najmu urządzeń i profesjonalnej obsługi dostarczonego sprzętu. Powierzając nam dobór urządzeń do twojego biura będziesz mógł skupić się na prowadzeniu swojej docelowej działalności.

 

Kluczowe korzyści korzystania z usługi dzierżawy sprzętu drukującego:

  •          Obniżenie kosztów związanych z zakupem nowych urządzeń
  •          Możliwość korzystania z nowoczesnych technologii przy stosunkowo niewielkim wkładzie finansowym
  •          Porady techniczne
  •          Dopasowanie sprzętu i umowy do indywidualnych potrzeb klienta
  •          Bezpłatna dostawa, serwis i instalacja urządzeń (dowóz i instalacja tonerów)

 

Wybór sprzętu biurowego

Pierwszym krokiem do dokonania wyboru jest szczegółowa analiza potrzeb i możliwości klienta. Nasi doradcy przed przedstawieniem spersonalizowanej oferty, zweryfikują twoje wymagania i dopasują odpowiednie urządzenia do twojej firmy tak, by zoptymalizować proces przebiegu druku.

 

Wsparcie klienta

Niezależnie od tego, czy chcesz wydzierżawić kopiarkę na krótki okres, czy długoterminowo, nową czy używaną, Firma Magra zapewni ci kompleksowe usługi serwisowe na czas trwania umowy. Usługi zapewniają gruntowną opiekę nad sprzętem, ty jako klient nie musisz się niczym przejmować.  Stała konserwacja sprzętu i dostarczanie materiałów eksploatacyjnych (poza dodatkowo płatnym papierem) to dodatkowy atut dzierżawy.

Sprzęt

Właściwy dobór biurowego sprzętu może usprawnić funkcjonowanie całej firmy. Automatyzacja biurowych procesów to krok do zwiększenia funkcjonalności każdego przedsiębiorstwa. W naszej ofercie znajdziesz najnowsze rozwiązania technologiczne na rynku. Jesteśmy autoryzowanym partnerem wiodących marek, takich jak Ricoh, Konica Minolta Develop. Klient nie musi martwić się instalacją i konfiguracją sprzętu, zajmuje się tym firma dzierżawiąca, posiadająca odpowiednio do tego wyszkolony zespół techniczny. Nasze urządzenia pasują do każdego biura.

 

Optymalizacja budżetu

Dzierżawa sprzętu biurowego to z pewnością świetna opcja do oszczędzania i kontroli swoich środków. Płacąc abonament raz w miesiącu, stanowiący koszt przychodu z pewnością lepiej zaplanujesz swoje finanse, niż wydając naraz kilkanaście tysięcy na kupno nowego urządzenia. Ponadto, masz zapewniony komfort użytkowania nowoczesnego sprzętu bez żadnych dodatkowych opłat. Zapewniona płynność finansowa pozwoli twojej firmie na sprawne funkcjonowanie.

Jako klient masz do wyboru różne opcje rozliczenia uzależnione od wielu czynników. Wśród nich dominuje jednak miesięczna opłata stała, do której dolicza się koszt każdego wydruku.

 

Nasza szeroka oferta to nie tylko kserokopiarki, skanery, niszczarki, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne.  To nie tylko świetna jakość druku i profesjonalna obsługa techniczna. To przede wszystkim partnerska relacja, zrozumienie twoich potrzeb i indywidualne dopasowanie naszej pracy do ułatwienia twojej. Satysfakcja klienta to klucz do naszego sukcesu.

 

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą wynajmu urządzeń biurowych, skontaktuj się z nami. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Prowadzimy usługi serwisowe głównie na terenie województwa śląskiego: Rybnik, Gliwice, Zabrze, Katowice, Sosnowiec, Wodzisław Śląski. 

tel: 32 42 38 666

e-mail: magra@magra.pl