Klawiatury dla graczy

Klawiatura gamingowa

O jej przydatności raczej nie trzeba nic pisać. Lepiej zastanowić się nad poprawnym wyborem. Klawiaturę należy dobrać indywidualnie, pod swoje preferencje. Poprawnie dobrana klawiatura powinna być naszym przyjacielem na lata. Nie tylko wspierać naszą wartość bojową w rozgrywce, ale także zadbać o prawidłową pracę nadgarstka ...

Klawiatura gamingowa

O jej przydatności raczej nie trzeba nic pisać. Lepiej zastanowić się nad poprawnym wyborem. Klawiaturę należy dobrać indywidualnie, pod swoje preferencje. Poprawnie dobrana klawiatura powinna być naszym przyjacielem na lata. Nie tylko wspierać naszą wartość bojową w rozgrywce, ale także zadbać o prawidłową pracę nadgarstka i zminimalizować uczucie niewygody.

Więcej

Klawiatury dla graczy Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Perfekcyjny zestaw gamera.

Bez klawiatury nie ma prawdziwej rozgrywki. Jeśli jesteś gamerem i celowo pomijasz kupno dobrze dopasowanej klawiatury, to popełniasz błąd. Klawiatura jest obok myszki centrum sterowania twoją grą. Może zawierać szereg istotnych funkcji jak blokowanie klawisza „Windows” na czas gry, dodatkowe klawisze funkcji, podświetlenie. Odpowiednie parametry tego urządzania odpowiadają za komfort twojej rozrywki.

Klawiatura membranowa czy mechaniczna?

Wybór odpowiedniej klawiatury zależy od jej przeznaczenia. Klawiatura membranowa działa na podstawie sygnału przekazywanego przez nacisk na membranę rozłożoną pod klawiszami. W klawiaturze mechanicznej każdy przycisk posiada swój własny przełącznik. Pierwszy rodzaj klawiatury jest dużo cichszy i bardziej poręczny, jednak dużo mniej wytrzymały. Sprawdzi się lepiej w biurze i zwykłym domowym użytku. Klawiatura mechaniczna jest dużo bardziej wytrzymała, zdecydowanie głośniejsza i wolniej się na niej pisze. Z pewnością bardziej polecana graczom i profesjonalnym użytkownikom.