Kierownice

Poczujesz się jak prawdziwy kierowca

Jeśli jesteś fanem gier wyścigowych, z pewnością dobranie kierownicy do twojej konsoli przeniesie cię wirtualnie do świata prawdziwych wyścigów. Realistycznie wyglądające modele wyposażone są w pedały gazu i hamulca, co wyniesie twoją grę na niesamowicie wysoki poziom. Funkcja wibracji  tylko wzmoże twoje doz...

Poczujesz się jak prawdziwy kierowca

Jeśli jesteś fanem gier wyścigowych, z pewnością dobranie kierownicy do twojej konsoli przeniesie cię wirtualnie do świata prawdziwych wyścigów. Realistycznie wyglądające modele wyposażone są w pedały gazu i hamulca, co wyniesie twoją grę na niesamowicie wysoki poziom. Funkcja wibracji  tylko wzmoże twoje doznania.

Odpowiednia jakość

Wybierz model kierownicy, który będzie solidnie wykonany i nie rozleci się przy pierwszym drobnym zakręcie. Dobierz odpowiednie mocowanie kierownicy do swoich możliwości przy biurku czy stole. Sprawdź też kąt obrotu danej kierownicy, by doznania były bardziej realistyczne.  Jeśli posiadasz dzieci, z którymi spędzasz czas na graniu w gry wyścigowe, pomyśl o odpowiedniej dla nich zmniejszonej wersji kierownicy.

Więcej

Kierownice Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów