Urządzenia wielofunkcyjne

Kserokopiarki - nowe urządzenia do twojego biura. Różnorodny wybór producentów - Ricoh, Develop, Brother, Canon. Wybierz odpowiedni model dla siebie i swojej firmy. 

Urządzenia wielofunkcyjne Jest 13 produktów.

Podkategorie

  • Mono

    Najwydajniejsze urządzenia wielofunkcyjne drukujące w czerni. Intensywna praca to dla nich codzienność. Zwiększ moc obiegu dokumentów w swojej firmie.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów

Kserokopiarki

Urządzenie wielofunkcyjne, kserokopiarka, to niezbędne urządzenie w każdym biurze i niejednym domu. Od drukarki odróżnia się, jak sama nazwa wskazuje wszechstronnością. Dobra kserokopiarka łączy w sobie elementy drukarki, kopiarki, skanera i czasem faksu. Wydaje się być niemożliwym, by dobrze działające biuro nie posiadało takiego urządzenia.

Kserokopiarka - Najważniejsze parametry

Na czym się skupić przy doborze odpowiedniej kserokopiarki do swojego biura? Z pewnością jednym z najważniejszych czynników będzie szybkość druku. Gdy kupujemy urządzenie wielofunkcyjne do swojej firmy, wiemy, że będzie korzystało z niej wiele osób. Szybkość druku, prędkość wykonania pierwszej kopii, czas nagrzewania to z pewnością istotne parametry dla tych, którzy cenią sobie płynne wykonywanie pracy.

Tak jak w przypadku drukarek należy wziąć pod uwagę format wydruków. Najpopularniejsze rozwiązania to druk w formacie A3 lub A4. Powinniśmy się zastanowić również, czy potrzebujemy wydruków kolorowych, czy też monochromatycznych. Te parametry zależą od tego, do jakiej pracy potrzebujemy urządzenia wielofunkcyjnego.

Koszt posiadania kserokopiarki

Istotnym czynnikiem jest również cena i koszt eksploatacji. Co z tego, że kupimy tanią kserokopiarkę, jeśli będzie mocno awaryjna, koszt tonera zaś będzie bardzo wysoki. Należy brać pod uwagę przybliżony koszt wydruku jednej strony. Możemy dobrać do niej tonery oryginalne lub tonery zamienne. Wybór jest kwestią indywidualną. Dobra kserokopiarka potrafi być tania w eksploatacji.

Nasze produkty

Jak widzisz, jest wiele ważnych czynników, które musisz wziąć pod uwagę przy wyborze urządzenia wielofunkcyjnego. W ofercie naszego sklepu znajdziesz różnorodny wybór kserokopiarek Ricoh i Develop. Są to urządzenia uznanych światowych producentów sprzętu biurowego. Znajdziesz tu urządzenia wielofunkcyjne różniące się wielkością, szybkością, eksploatacją i ceną