Akcesoria komputerowe

Akcesoria komputerowe marki Defender. 

Potrzebujesz myszki, powerbanka, podkładki pod mysz? Dobrze trafiłeś, przejrzyj ofertę akcesoriów biurowych Defender.

Akcesoria komputerowe Jest 91 produktów.

Podkategorie

 • Torby, pokrowce

  Torby i plecaki 

  Często podróżujesz i nie masz jak przenosić swojego sprzętu? Sklep magra.net oferuje torby i plecaki, które otulą twoje akcesoria płaszczem bezpieczeństwa.

 • Kable, adaptery
  Kable i adaptery do komputerów i urządzeń peryferyjnych. 
 • Uchwyty, holdery samoch.
 • Klawiatury

  Klawiatury do komputera

  Wybierz optymalną klawiaturę do twojego komputera i ciesz się swobodą ruchów. Uniwersalne klawiatury przeznaczone do codziennego użytku.  

 • Podkładki
 • Myszki

  Myszy komputerowe w sklepie magra.net

  Mysz komputerowa to nieodłączne akcesorium nie tylko każdego biura, ale także domu. Poza touchpadem w laptopie, raczej nie wyobrażamy sobie innej opcji kontrolowania naszych poczynań na ekranie komputera. Myszki ogólnego przeznaczenia.

 • Słuchawki

  Słuchawki komputerowe i słuchawki do urządzeń mobilnych.

  Różne rodzaje słuchawek: nauszne, douszne, przewodowe, nakładane, bezprzewodowe, zamknięte, dokanałowe. 

 • Środki czystości
 • Baterie, akumulatory

  Powerbank - przenośny akumulator.

  Jeśli martwisz się o baterię twojego urządzenia mobilnego podczas podróży, pracy , nauki, kupno powerbanka powinno rozwiązać twoje problemy. To urządzenie jest przenośnym akumulatorem, który w szybki prosty sposób może ponownie zasilić baterię twojego telefonu. 

 • Głośniki

  Głośniki komputerowe i bluetooth

  Oferta sprzętu audio w sklepie magra.net. Wszystkie urządzenia są dostosowane do przekazu dźwięku najwyższej jakości. W celu uatrakcyjnienia standardowego przekazu. Świat dźwięków uzupełnia doznania czerpane z wirtualnej rzeczywistości. Wybierz najlepsze głośniki i ciesz się pięknem dźwięku. 

 • kamery
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 91 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 91 elementów

Akcesoria komputerowe

W naszym sklepie znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria komputerowe, które ułatwiają życie i przydają się w różnych momentach. Jeśli nie jesteś gamerem i nie interesuje cię sprzęt dedykowany dla graczy, znajdziesz w tym dziale szeroką ofertę produktów skierowanych dla ciebie. Słuchawki i głośniki pozbawione są kolorowego designu, jednak komfort sprzyja codziennemu użytkowaniu. Klawiaturymyszki podkładki pod mysz usprawnią twoje funkcjonowanie w wirtualnym świecie.

Do urządzeń mobilnych

Jeśli często korzystasz ze smartfona w trakcie jazdy samochodem, specjalny uchwyt samochodowy zwiększy twoje bezpieczeństwo i komfort jazdy. Dobrze dobrany plecak na laptopa jest gwarancją wygodnego przemieszczania się do pracy wraz ze sprzętem do tego potrzebnym. Akcesoria komputerowe mogą być niezwykle przydatne podczas wykonywania codziennych czynności.