Lista produktów producenta: RICOH

Produkty firmy Ricoh 

Marka Ricoh


Japońska firma Ricoh powstała w 1936 roku w Tokio. Jest jednym z największych producentów urządzeń biurowych na świecie. Asortyment obejmuje drukarki, kserokopiarki, urządzenia wielofunkcyjne, tonery, aparaty fotograficzne i oprogramowanie. Działalność polskiego oddziału firmy jest nadzorowana przez centralę regionalną Ricoh Europe.


Nowoczesna technologia


Ricoh to globalna marka, której usługi możemy znaleźć w ponad 200 krajach. Firma ta stawia przede wszystkim na innowacje i rozwój koniecznie idący w parze z poszanowaniem środowiska naturalnego. Drukarki i kserokopiarki Ricoh są jednymi z najbardziej wydajnych urządzeń na świecie. Także eksploatacja musi być na odpowiednim poziomie – tonery Ricoh gwarantują nam długie użycie.


Kserokopiarki i drukarki Ricoh


Firma Ricoh dystrybuuje swoje urządzenia głównie poprzez wysoko rozwinięty program partnerski. Magra jest autoryzowanym partnerem. Mamy możliwość oferowania wam oryginalnych kserokopiarek, drukarek, skanerów, faksów i środków eksploatacyjnych w postaci tonerów.


Naturalne środowisko


Szacunek do otoczenia i ochrona środowiska są kluczowe w zrozumieniu strategii biznesowej Ricoh. Wszystkie wysiłki są skoncentrowane na tym, by klient otrzymał końcowy produkt zgodny z oczekiwaniami. Urządzenia Ricoh są energooszczędne i wydajne. Najbardziej nowoczesna technologia idzie w parze z poszanowaniem natury. Ricoh to także pierwsza światowa firma, która zaczęła produkcję tonerów z ekologicznej biomasy.


Systemy zarządzania dokumentami Ricoh


Ricoh oprócz kserokopiarek i innych urządzeń drukujących oferuje również oprogramowanie dedykowane tym urządzeniom. Celem marki jest stworzenie inteligentnego obiegu dokumentów w firmie korzystającej ze wsparcia. Przyjazne środowisko pracy wspiera ludzką kreatywność i produktywność. Dobrze dobrany sprzęt i oprogramowanie mogą zwiększyć zyski każdej firmy. Firma Magra chce wspierać razem z marką Ricoh etap przejścia z papierowych dokumentów do cyfrowego archiwum. Jest to znacznie tańsza i dużo bardziej efektywna forma zarządzenia drukiem w firmie.


Wydajność miejsca pracy


Przy obecnym zaawansowaniu technologicznym nie da się prowadzić konkurencyjnego przedsiębiorstwa bez najlepszego sprzętu. Oprogramowanie i urządzenia Ricoh wspierają wydajność każdego miejsca pracy. Obieg dokumentów to sprawa wysokiej wagi w praktycznie każdym przedsiębiorstwie. Dostęp do archiwów i możliwość operowania wszystkimi najważniejszymi dokumentami, to konieczność, która musi być spełniona, by przedsiębiorstwo działało poprawnie.


Marka Ricoh to gwarancja jakości. Kupując produkty tego producenta masz pewność, że twoje dokumenty zostały oddane pod dobrą opiekę.

Więcej
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów